Pondělí, 15 dubna, 2024
DomůNovinkyBattlefield 1 představuje nový režim Frontlines

Battlefield 1 představuje nový režim Frontlines [video]

Už jen několik týdnů nás dělí od vydání prvního placeného dodatečného balíčku do Battlefieldu 1 s názvem They Shall Not Pass. Ten přinese čtveřici nových map, nová vozidla, zbraně, ale také nový herní mód Frontlines, který kombinuje prvky z režimů Conquest a Rush.

Ve Frontlines hráči bojují vždy o jednu vlajku, jakmile se jeden tým dostane obsazením až k nepřátelské základně, tak musí zničit dvě telegrafická stanoviště s obránci a útočníky ve stylu Rush. Obránci přitom mohou stanici využít k občasnému přivolání dělostřelectva a získat tak při bránění neocenitelnou podporu.

DLC přinese také dvě nové operace, a sice The Devil’s Anvil a Beyond the Marne, které by měly nabídnout masivní tankové bitvy a přestřelky ve stísněných prostorách.

Battlefield 1 je dostupný pro PC a herní konzole Xbox One a PlayStation 4. Balíček They Shall Not Pass vyjde v průběhu března.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře