Pondělí, 15 dubna, 2024
DomůNovinkyBatmanovská edice Nokie Lumie 900 bude dostupná v horizontu několika týdnů

Batmanovská edice Nokie Lumie 900 bude dostupná v horizontu několika týdnů

Finská Nokia a filmová společnost Warner Bros si přichystali lahůdku pro všechny příznivce létajícího netopýřího muže. Do prodeje se v dalších týdnech dostane speciální batmanovská edice smartphonu Lumia 900, která na své zadní straně ponese netopýří znak.

Dále se uživatelé mohou také těšit na úvodní tapetu s postavou Banea a vyzvánění s filmovou tématikou. Limitovaná edice bude připravena na premiéru filmu The Dark Knight Rise, kde hlavní roli vystřihl americký herec Christian Bale.

Speciální Lumia 900 se bude určitě prodávat ve Velké Británii, Francii a Německu, alespoň to tvrdí server Pocket-lint. Zda se někdy dostane i k nám do České republiky zůstává nejasné.

Jisté je, že si případní zájemci budou muset pořádně připlatit. Cena této edice by mohla dosáhnout až dvojnásobku běžně prodávaného modelu. Za exkluzivitu se holt platí?

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře