Pátek, 21 června, 2024
DomůNovinkyBang & Olufsen Beoplay H4 mají bezvadný design i hlasového asistenta

Bang & Olufsen Beoplay H4 mají bezvadný design i hlasového asistenta

Společnost Bang & Olufsen představila bezdrátová sluchátka Beoplay H4. Nový model přináší moderní design, pokročilé funkce, jako je například Voice Assistant, a samozřejmostí je také bohatý zvukový projev charakteristický pro produkty švédské značky.

Beoplay H4 se mohou pochlubit řadou vylepšení, které si vyžádali sami zákazníci. Je zde hlasové ovládání, které lze použít například pro přepnutí na další skladbu, zjištění lokálních zpráv nebo informací o počasí. Nechybí podpora aptX Low Latency technologie pro lepší synchronizaci zvuku během přehrávání videí nebo vylepšené ovládání sluchátek.

Náušníky a můstek Beoplay H4 jsou potaženy jemnou jehněčí kůží. Paměťová pěna náušníkům zajišťuje ideální obejmutí ušního boltce pro co největší pohodlí a zároveň vytváří pasivní izolaci před okolním hlukem. Disky na mušlích jsou vyrobeny z hliníku, který je lisován, leštěn a eloxován. Logo společnosti Bang & Olufsen je pak na tyto disky vygravírováno laserem v odpovídajícím barevném odstínu. Kabel spojující obě mušle je chráněn pletenou textilií a je částečně k vidění mezi posuvníky a můstkem sluchátek. Posuvníky mušlí jsou vyrobeny z kartáčované nerezové oceli s PVD povlakem.

Sluchátka Beoplay H4 přináší oproti staršímu modelu jednoduché ovládací prvky v podobě tří tlačítek. Stisknutí prostředního tlačítka přijímá či ukončuje hovor a spouští/pozastavuje přehrávání hudby. Horní a spodní tlačítko slouží pro ovládání hlasitosti sluchátek a pro přepínání skladeb. Společným stisknutím těchto tlačítek pak lze spárovat sluchátka se zařízení skrze bluetooth.

Cena a dostupnost

Nová sluchátka Beoplay H4 jsou dostupná ve dvou barevných provedeních (LimeStone a MatteBlack) za cenu 7 800 Kč.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře