Sobota, 13 dubna, 2024
DomůNovinkyBackdrops: Vyzdobte si obrazovku smartphonu exkluzivní tapetou

Backdrops: Vyzdobte si obrazovku smartphonu exkluzivní tapetou

Ačkoliv aplikací nabízejících tapety zdarma se v Google Play Storu nachází celá hromada, jen málokterá z nich toho dokáže nabídnout tolik, jako aplikace Backdrops.

Hlavní výhodou aplikace Backdrops je skutečně bezproblémový chod, to znamená žádné zbytečné povolení, žádné padání a skutečně dobrou optimalizaci. Další důležitou výhodou je potom široká paleta tapet, která je navíc v této aplikaci exkluzivní. To znamená, že obrázky v ní nabízené skutečně nikde jinde nenajdete.

Exkluzivní zásoba tapet pochází od samotných uživatelů aplikace. Každý z nich má možnost přispět svým vlastním výtvorem, na aplikaci se tedy můžete podílet i vy samotní.

Aplikace Backdrops je určená pro smartphony a tablety s Androidem. Její základní verze je k dispozici zdarma. Pokud si budete chtít pořídit prémiové balíčky, budete muset pár korun zaplatit. I v základní verzi se ale Backdrops bohatě vyplatí.

[appbox googleplay com.backdrops.wallpapers]

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/backdrops/“/]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře