Úterý, 25 června, 2024
DomůNovinkyAVG WiFi Assistant +Secure VPN: Připojujte se k wifi hotspotům bez strachu...

AVG WiFi Assistant +Secure VPN: Připojujte se k wifi hotspotům bez strachu ze sledování

Společnost AVG oznámila dostupnost aplikace Wi-Fi Assistant + Secure VPN. Ta umožňuje bezpečné připojování k veřejným bezdrátovým hotspotům s využitím šifrování dat VPN (virtuální privátní síť), zabraňuje potenciálnímu sledování ze strany majitelů hotspotů a šetří baterii tím, že v závislosti na poloze hotspotu (bez využití GPS) automaticky zapíná či vypíná bezdrátový adaptér telefonu.

V bezplatné verzi aplikace je k dispozici celkem 500 MB, které mohou být šifrovány pomocí připojení k VPN. V případě vyšší potřeby je k dispozici prémiový plán předplatného VPN.

Funkce šifrování je velice důležitá při internetovém bankovnictví, posílání e-mailů či přihlašování k účtům na sociálních sítích.

Infografiku a příspěvek na blogu pojednávající o problematice bezpečnosti veřejných Wi-Fi hotspotů můžete najít na portálu AVG Now.

Betaverzi aplikace pro Android si můžete stáhnout v obchodě Google Play.

[appbox googleplay com.avg.wifiassist]

4 5

6  8

1  3

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře