Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyAVACOM CarPRO: nabíječka do auta s technologií Power Delivery

AVACOM CarPRO: nabíječka do auta s technologií Power Delivery

Power Delivery je velmi rychlá technologie nabíjení. Nová nabíječka do auta AVACOM CarPRO umí připojené zařízení nabíjet výkonem 27 W, což znamená proud až 3A při napětí 9V.

Nabíječka je vhodná především pro mobilní telefony Apple iPhone XS Max, iPhone XS, iPhone XR, iPhone X, iPhone 8, iPhone 8 Plus nebo HTC U12+, které mají podporu technologie Power Delivery. Pro nabíjení slouží kabel USB-C – Lightning. Technologii Power Delivery podporují také některé modely notebooků a tabletů, které se nabíjejí přes konektor USB-C.

S AVACOM CarPRO je samozřejmě možné nabíjet také telefony a tablety značek, které technologii Power Delivery nepodporují. Nabíječka je vybavena Smart Chipem = inteligentní elektronikou, která rozpozná připojené zařízení a automaticky zvolí vhodný nabíjecí režim. Díky vstupu 12-24V lze AVACOM CarPRO použít v osobních i nákladních automobilech.

Technická specifikace:

Vstup: 12/24V
Výstup: USB-C 5V/3A nebo Power Delivery (9V/3A nebo 12V/2,25A)
Maximální celkové zatížení 27W

Doporučená koncová cena autonabíječky AVACOM CarPRO je stanovena na 470 Kč včetně DPH.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře