Pátek, 12 dubna, 2024
DomůNovinkyAutoři vynikající aplikace Timely odchází pracovat do společnosti Google

Autoři vynikající aplikace Timely odchází pracovat do společnosti Google

Švýcarští vývojáři, kteří stojí za skvělými aplikacemi Tasks a Timely, prostřednictvím svých webových stránek informovali o tom, že odchází pracovat do společnosti Google. Finanční detaily akvizice nebyly zveřejněny.

„Jsme nadšeni, že můžeme oznámit, že Bitspin se stane součástí Google, kde budeme i nadále pokračovat v tom, co rádi děláme: vyvíjet skvělé produkty, které se příjemně používají“.

Bezprostřední vliv akvizice na skvělé Timely nicméně bude nemalý. „Aplikace Timely bude fungovat tak, jako vždycky fungovala, vzkazují vývojáři uživatelům.

A dodávají: „Děkujeme všem, kteří si naši aplikaci stáhli a po celou dobu nám poskytovali zpětnou odezvu. Skutečně oceňujeme vaši podporu.“ Aplikace nadále zůstává v Google Play. Otazník však visí nad tím, zda se v budoucnu dočkáme vůbec ještě nějakých aktualizací.

Nejkrásnější hodiny pro Android s pořádným alarmem si do dnešního dne stáhlo něco mezi jedním a pěti miliony uživatelů.

Timely je ke stažení zdarma s tím, že si nyní můžete bezplatně stáhnout také moduly, které byly dříve dostupné pouze přes in-app purchase.

[appbox googleplay ch.bitspin.timely]

BitspinZdroj: AndroidCentral

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře