Asus zveřejnil, za kolik bude prodávat přenosný počítač P1801-T s Androidem


Asus zveřejnil, za kolik bude prodávat přenosný počítač P1801-T s Androidem

Společnost Asus představila nový typ přenosného počítače typu vše-v-jednom, který spojuje flexibilitu tabletu s Androidem s možnostmi zábavy, které přináší velký 18,4″ multidotykový displej s Full HD rozlišením. Novinka se začne v Česku a na Slovensku prodávat příští týden za 15 449 korun.

K výhodám nového zařízení patří možnost umístění i do stístěných prostor. Při použití na stole může uživatel pomocí vestavěného stojanu nastavit displej do požadovaného úhlu.

Kromě toho je zařízení vybaveno integrovanou rukojetí zaručující snadné přenášení po celém domě. Vestavěná baterie zvládne pět hodin nepřetržitého přehrávání filmů v rozlišení Full HD.

K dispozici budou mít uživatelé i speciální software, který umožňuje bezdrátové připojení k počítačům PC a Mac a streamování multimediálního obsahu pomocí funkce vzdálené plochy.

Přenosný počítač ASUS P1801-T je vybaven 18,4″ IPS displejem s širokými pozorovacími úhly 178 stupňů a podporou až deseti doteků.

O výkon se stará čtyřjádrový procesor Tegra 3, který doplňuje 12jádrová grafika. Operační systémem je Android 4.2 Jelly Bean.

Pomocí portu micro USB lze k počítači také připojit klávesnici a myš (součástí balení je USB adaptér), které lze používat u náročnějších pracovních aplikací, jako je například textový editor nebo tabulkový procesor.

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/ASUS P1801-T/“/]

Zdroj: TZ Asus

The following two tabs change content below.

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Diskuze: (2)


  1. David

    12jádrová grafika. Zajímavé 😀Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.