Sobota, 11 května, 2024
DomůNovinkyAsus ZenFone Go je smartphone pro začátečníky za 2 690 Kč

Asus ZenFone Go je smartphone pro začátečníky za 2 690 Kč

Asus uvedl na český trh chytrý telefon ZenFone Go (ZB452KG) s velikostí úhlopříčky 4,5 palce. Novinka, určená pro ty, kteří se světem smartphonů teprve seznamují.

ZenFone Go nabízí v rámci své cenové hladiny celkem atraktivní design vycházející z modelu ZenFone 2. Zařízení je vybaveno displejem s úhlopříčkou 4,5 palce a rozlišením 854 × 480 bodů, procesorem Qualcomm Snapdragon 200 se čtyřmi jádry s taktem 1,2 GHz, 1 GB RAM a 5Mpx fotoaparátem. Soubory lze ukládat do vnitřní 8GB paměti nebo na microSD kartu s kapacitou až 64 GB.

Telefon disponuje také dvěma sloty na SIM karty, takže můžete být na příjmu na dvou různých telefonních číslech nebo kombinovat výhodnější tarif pro volání s datovým tarifem. ZenFone Go postaven na softwarové platformě Android 5.1 Lollipop a energii mu dodává akumulátor s kapacitou 2 700 mAh. V Česku se smartphone prodává v černé barvě za 2 690 Kč s DPH.

1

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře