ASUS uvádí do prodeje nadupaný velkoformátový monitor ROG Swift PG65UQ


ASUS uvádí do prodeje nadupaný velkoformátový monitor ROG Swift PG65UQ

Společnost ASUS uvede během října na český a slovenský trh velkoformátový herní displej Swift PG65UQ (Big Format Gaming Display – BFGD) ze své herní divize Republic of Gamers (ROG).

ROG Swift PG65UQ disponuje 65palcovým HDR panelem s rozlišením 4K, tedy 3 840 × 2 160 pixelů a obnovovací frekvencí 144 Hz. Panel pokrývá 95% barevného spektra DCI-P3 a může se pochlubit certifikacemi DisplayHDR 1000 a Ultra HD Premium.

Díky LED podsvícení s technologií celoplošného podsvícení s funkcí lokálního stmívání (FALD – full array local dimming), které je dynamicky řízeno napříč 384 zónami, a maximálním jasem 1 000 cd/m2 v každé zóně, má novinka poskytovat detailní a realistické stíny a odlesky, výborný kontrast, kinematografickou barvu a nízkou latenci. Takový obraz ocení zejména nejnáročnější hráči a profesionálové.

Monitor s technologií G-SYNC Ultimate podporuje nejnovější procesory G-SYNC zajišťující kvalitní herní zážitky v HDR. Problém není ani propojení s konzolí Xbox One, protože displej podporuje variabilní obnovovací frekvence (VRR) prostřednictvím připojení HDMI pro plynulý velkoformátový gaming na herní konzoli.

Monitor ROG Swift PG65UQ se bude v Česku a na Slovensku prodávat za cenu 114 900 Kč, resp. 4 449 eur s DPH.

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0
The following two tabs change content below.

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Comments are closed.Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.