Čtvrtek, 20 června, 2024
DomůNovinkyAsus se pustil do Applu a jeho nového pouzdra s externí baterií

Asus se pustil do Applu a jeho nového pouzdra s externí baterií

Kalifornská společnost Apple představila pouzdro pro iPhony 6 a 6s, které obsahuje externí baterii. Tento doplněk se stal okamžitě terčem výsměchu výrobců některých smartphonů. Taková společnost Asus na jeho základě dokonce vystavěla reklamu.

Tato reklama má jediné poslání. Chce poukázat na to, že iPhone 6 a 6s nemá ani s plně nabitým pouzdrem takovou výdrž, jako Asus Zenfone Max.

Kapacita externí baterie činí 1877 mAh, což je společně s 1715 mAh baterie iPhonu rovných 3592 mAh. Kapacita baterie ZenFone Max přitom činí rovných 5000 mAh, v porovnání s ním jsou na tom tedy iPhony skutečně mizerně.

ZenFone Max zvládne až 20 hodin nepřetržitého prohlížení www stránek, případně 22 hodin přehrávání videa. To iPhone 6 a 6s s novým doplňkem stěží dosáhne na hranici 18 hodin nepřetržitého surfování a 20 hodin přehrávání. A aby toho nebylo málo, ZenFone Max lze použít i jako externí zdroj energie a nabít jím jiné zařízení.

A teď to vůbec nejlepší. Přídavné pouzdro stojí 99 dolarů, tedy asi 2500 korun.

Asus-ZenFone-Max

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

2 KOMENTÁŘE

  1. Já se nedivím, že si s těch blbů v Applu každej dělá jen prdel. Vždyť ať se konečně už vzpamatujou :DD Ostuda toto.

    • Blb neví, že je blb. Ti chytřejší s blbem polemiku nevedou, nu a ti hloupější si z blbů dělají srandu a vlastně se snižují na jejich úroveň:-)

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře