Čtvrtek, 16 května, 2024
DomůNovinkyAssassin's Creed Identity vyjde ještě tento měsíc

Assassin’s Creed Identity vyjde ještě tento měsíc

Tento rok se podle všeho nedočkáme „velké“ Assassin’s Creed hry, ale milovníci této herní série přesto nebudou úplně na suchu. Vedle Assassin’s Creed Chronicles vyjde také mobilní Assassin’s Creed Identity a to už za pár dní.

Assassin’s Creed Identity by mělo být první akční RPG pro mobilní platformu. Ve hře budeme vytvářet Assassinské charaktery, které budou patřit do jedné ze 4 herních tříd (Berserker, Shadow Blade, Trickster a Thief). Tyto postavy pak budeme posílat do bojů v Renesanční Itálii, v níž se odehrával i Assassin’s Creed II z konzolí.

Assassinské postavy budeme ovládat za pomoci virtuálních analogových páček (nebo gamepadu, pokud ho doma máte), takže se o jejich osud zasadíme sami.

Assassin’s Creed Identity se zkouší již od srpna roku 2014. Jeho osud byl tedy poměrně nejistý, nyní to ale vypadá, že jsme došli až na konec cesty. Jak uvedl samotný Ubisoft, hra vyjde 25. února a to pro platformu iOS 7 a vyšší. Cena hra byla stanovena na 5 dolarů (130 korun).

4_assassins_creed_identity

Zdroj: GameSpot

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

1 komentář

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře