Středa, 15 května, 2024
DomůNovinkyApple začal prodávat iPad mini. Fronty na něj se tvořily jen sporadicky

Apple začal prodávat iPad mini. Fronty na něj se tvořily jen sporadicky

Společnost Apple uvedla v pátek na trh nový iPad mini, menší verzi svého populárního tabletu. Zájem zákazníků o něj ale nebyl takový, jako při uvedení jiných produktů. Například před kamenným obchodem Applu v Londýně před otevírací dobou postávalo přibližně pouze 50 lidí.

Apple chtěl uvedením iPadu mini nabídnout zákazníkům skladnější tablet za výhodnější cenu, než stojí jeho větší sourozenci. Všeobecně se ale počítalo s tím, že novinka bude výrazně levnější, bohužel, 8390 korun za základní model s 16GB pamětí je trochu příliš.

Na trhu je dnes celá řada tabletů s Androidem, které se prodávají za podobnou či nižší cenu. U zákazníků si například výborně vede sedmipalcový Nexus 7.

Co na prodeje novinky Applu říkají naši čtenáři. Koupili byste si  iPad mini nebo raději některý z konkurenčních zařízení s Androidem? Je podle vás iPad mini příliš drahý?

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/iPad mini/“/]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře