Sobota, 11 května, 2024
DomůNovinkyApple začal v ČR prodávat iPhone 5C s 8 GB. Konkurence s...

Apple začal v ČR prodávat iPhone 5C s 8 GB. Konkurence s Androidem nabízí za stejné peníze víc

Aniž by společnost Apple o tom jakkoliv informovala, začala prostřednictvím svého elektronického obchodu českým zákazníkům v tichosti nabízet nový iPhone 5C s 8 GB vestavěné paměti. Oficiální cena smartphonu činí 13 490 Kč.

Doposud se iPhone 5C v Apple Store prodával pouze v 16GB a 32GB verzi. Nyní k nim přibyla také levnější 8GB varianta. Apple si ji cení na 13 490 korun s DPH.

Nový model plastového iPhonu, od nějž nejen analytici čekali víc, je k dispozici ve žluté, šedé, modré, červené a zelené barvě.

AppleStore

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

4 KOMENTÁŘE

  1. Vy si stěžujete kolik to stojí, ale o proti androidu se to neseká, a za ty peníze to stojí. Jo, dobře, je to plast, ale je hrozně příjemnej na dotek a hodně dobře sedí v ruce. Cena je taková jaká je, holt Apple už tak tu cenovku má nastavenou, jenže on za ty peníze který přeplatíte oproti androidu využije k dalšímu vývoji a hlavně za 2 roky až vyjde např. iPhone 7 tak prodám stávající iPhone 5C za 80% původní ceny, trošičku připlatím a mám iPhone v kapse. Né, jako u droidu, že za rok má smartphone 20% ceny.
    P.S. Nejsem jablíčkář, ale android s cenama high-endových modelů není taky nejlevnější.

    • Android sa sekal tak na starších verziách, od verzie 4.3 je to už v pohode a nakolko som mal aj iPhone môžem povedať že rýchlosť a reakcie sú rovnaké. Pri androide som sa nestretol so žiadnym sekaním, zamrzaním ani ničím podobným. Naopak pri ios som mal problémy s reštartovaním sa telefónu samého od seba a skončilo to modrou smrťou a výmenou mobilu.no a samozrejme treba porovnávať high end modely s iphonom a nie lacné androidy ktoré niesú po HW stránke dokonalé. Ale určite je lepšie si kúpiť high end android ako iPhone už kvôli cene kde pri androide za cenu iphonu dostanete oveľa viacej a v rovnakej kvalite

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře