Pondělí, 17 června, 2024
DomůNovinkyApple Watch? Ty by si koupil jen blázen, tvrdí Asus

Apple Watch? Ty by si koupil jen blázen, tvrdí Asus

Představení chytrých hodinek Apple Watch vzbudilo ve světě hodně emocí. Především kvůli slabé výdrži na baterii a ceně zlaté edice, která je astronomická. Bylo proto jen otázkou času, kdy se do novinky Applu začnou navážet konkurenti.

Cena zlaté varianty Watch Edition, která bude k mání v provedení ze žlutého, nebo růžového 18karátového zlata, například pořádně hnula žlučí společnosti Asus.

Ta na svém Twitteru uveřejnila „návod“, kde lidem vysvětluje, proč dát místo Apple Watch přednost hodinkám ZenWatch. Konkrétně se ptá na tři otázky: Zbláznili jste se? Máte možnost plýtvat tunou peněz? Jste si tím opravdu jistý (nemáte studentské půjčky nebo něco jiného ke splácení)?

Když na všechny odpovíte „ano“, Asus vám oznámí, že jste se zbláznili. Pakliže zvolíte ne, doporučí vám vlastní hodinky ZenWatch.

Návod samozřejmě berte s rezervou. Ale pravdou je, že Apple se na zlaté verzi svých Watch rozhodl pořádně „napakovat“. Cena startuje na 10 000 dolarech, takže v přepočtu podle kurzu a s připočtením DPH tedy tato specialita vyjde na více než 300 tisíc korun. Uznejte, že takovéhle peníze se dají investovat mnohem lépe než do hodinek, které budete každý den nabíjet.

B_y5md4UYAAqX-D

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

2 KOMENTÁŘE

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře