Sobota, 29 června, 2024
DomůNovinkyApple Watch si prý plánují koupit miliony Američanů

Apple Watch si prý plánují koupit miliony Američanů

O žádné novince od Applu jsme nepochybovali tolik, jako o Apple Watch. Jakkoliv je myšlenka chytrých hodinek sympatická, Apple Watch disponují extrémně nízkou výdrží na baterii a nemají zrovna moc vábný design. Milionům Američanů to ovšem nevadí.

Ba co víc, obrovské množství lidí si ji prý chystám koupit. Vyplývá to z výsledků ankety, kterou uspořádaly agentury Reuters a Ipsos. V rámci ankety agentury oslovily vzorek celkem 1245 Američanů, kteří mají reprezentovat celé USA s odchylkou maximálně 3,2%.

Celkem 50% z celkového počtu dotazovaných lidí odpovědělo, že o Apple Watch již slyšelo. 46% si navíc myslí, že tyto hodinky jsou „in“ a celkem 25% si je dokonce plánuje koupit. Nemalé množství lidí jsou kvůli Apple Watch dokonce rozhodnutí přejít z Androidu na iOS.

Pakliže přepočítáme výsledky ankety na počet obyvatel USA, vyjde nám, že jen v rámci této země by se mohlo prodat 60 milionů kusů Apple Watch. A to vše napříč skutečnosti, že hodinky nevydrží v chodu ani 18 hodin a jsou opravdu drahé. Tedy alespoň v porovnání s většinou hodinek, které běží na Androidu.

A co vy? Chystáte si Apple Watch také koupit?

apple-watch1

Zdroj: Pocket Now

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

1 komentář

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře