Úterý, 16 dubna, 2024
DomůNovinkyApple Watch mají problém. Text na spodní straně se prý snadno opotřebuje

Apple Watch mají problém. Text na spodní straně se prý snadno opotřebuje

Spodní strana chytrých hodinek Apple Watch je náchylná na poškození vlivem pouhého používání. Na diskuzním serveru Reddit si někteří majitelé modelu Sport stěžují na opotřebení v místě vyrytého textu a malého Apple loga. Upozornil na to web CultofMac.

Podle dostupných informací problém postihuje jen provedení Apple Watch Sport ve variantě Space Grey (vesmírně šedá barva). Zmíněná vada sice nemá žádný vliv na funkčnost, avšak u elektroniky s cenou vyšší než deset tisíc se jedná o nepříjemnost, která uživatelům přidělává vrásky. Čas ukáže, jestli se jedná jen o výjimečné případy, nebo jestli budou časem přibývat další stížnosti.

V České republice se Apple Watch oficiálně neprodávají. Pro našince i nadále zůstává nejlepší možností pořídit si hodinky v sousedním Německu. Stačí si je přitom objednat online a pomocí některé za zásilkových služeb nechat poslat až k vám domů. Nemusíte tak do Německa vůbec jezdit.

1

2

3

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře