Sobota, 13 dubna, 2024
DomůNovinkyApple vydal iOS 8.0.2, s iPhonem 6 už si zase zavoláte

Apple vydal iOS 8.0.2, s iPhonem 6 už si zase zavoláte

Krátce po zpackané aktualizaci iOS 8.0.1, která zapříčinila, že uživatelé nových iPhonů 6 a 6 Plus nemohli volat a ani používat senzor otisků prstů Touch ID, vydává americký výrobce opravu.

Podle Applu bylo nešťastnou aktualizací ovlivněno zhruba 40 000 zařízení, které zůstaly bez signálu a měly nefunkční biometrický snímač. Firma se za způsobené komplikace všem uživatelům omlouvá a zároveň vydává iOS 8.0.2

Nový systém lze do podporovaných přístrojů stahovat takzvanou metodou OTA, kdy se nová data stahují přímo do zařízení přes WiFi, po stažení dat dojde k automatickému nainstalování aktualizace.

Pokud vám ji telefon sám nenabízí, stačí dostupnost updatu ověřit v menu nastavení v položce Softwarové aktualizace. Update můžete stahovat i prostřednictvím programu iTunes po připojení telefonu/tabletu k počítači.

ios-8-0-2-update-now-fix-cell-signal-touch-id-healthkit-keyboards-more.w654

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře