Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyApple ukáže nový iOS 13 s tmavým režimem. Víme, kdy se tak...

Apple ukáže nový iOS 13 s tmavým režimem. Víme, kdy se tak stane!

Společnost Apple rozeslala mezi novináře pozvánku na vývojářskou konferenci WWDC (Worldwide Developers Conference), na které by měly být představeny softwarové novinky pro nadcházející měsíce. Letošní ročník se bude konat od pondělí 3. do pátku 7. června.

Letošní ročník Worldwide Developers Conference bude výjimečný, neboť jde o jubilejní 30. každoroční akci Applu z oblasti softwaru a tak se máme na co těšit. Dějištěm akce se stane McEnery Convention Center v San Jose.

Americký výrobce samozřejmě ani tentokrát nezveřejnil, jaké novinky na úvodní keynote představí, ale podle spekulací se odhalení dočká nová verze iOS s pořadovým číslem 13. Očekává se rovněž premiéra operačních systémů macOS 10.15, watchOS 6  a tvOS 13.

Akce WWDC je konference určená primárně vývojářům a tomu odpovídá i program nabitý desítkami, ba možná stovkami technicky zaměřených přednášek, které proběhnou pod vedením inženýrů kalifornské značky. Vstupenka na letošní ročník stojí 1 599 dolarů, tedy asi 36 tisíc korun.

Zdroj

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

2 KOMENTÁŘE

  1. Thank for your writting. You have made it very clear that the problem is happening. I really like your way of thinking

  2. Doufám, že tato konference bude mít pro Apple mnoho dobrých změn, zejména se těším na novou relaci iOS

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře