Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyApple spustil prodej nových iPhonů 6s a 6s Plus v Česku

Apple spustil prodej nových iPhonů 6s a 6s Plus v Česku

Společnost Apple odstartovala v noci na dnešek druhou vlnu prodejů iPhonů 6s a 6s Plus. Nově je tak možné chytré telefony s logem nakousnutého jablka zakoupit i v České republice. První nedočkavci si mohli obě novinky pořídit po půlnoci v prodejně Vodafonu na Václavském náměstí v Praze, prodej ale zahájili i ostatní operátoři.

O2 už o půlnoci doručilo modely 6s a 6s Plus prvním zákazníkům, kteří si je objednali, až do domu prostřednictvím kurýrů. T-Mobile zahájil prodej v sedm hodin ráno. Ve značkové prodejně na Národní třídě měl nachystáno celkem 50 přístrojů bez závazku. Nové iPhony samozřejmě nabízí od dnešního dne i celá řada dalších tuzemských prodejců.

Apple slaví s novými modely úspěch. Firma prodala během prvních tří dnů od uvedení na trh přes 13 milionů kusů telefonů iPhone 6s a iPhone 6s Plus. Překonala tak rekord z loňského roku, kdy víkendový prodej modelů iPhone 6 a iPhone 6 Plus překročil deset milionů.

5as copy

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře