Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyApple představil iPhony 6 a hodinky Watch, podívejte se na záznam!

Apple představil iPhony 6 a hodinky Watch, podívejte se na záznam!

Kdo neměl čas, nebo nemohl kvůli omezení ze strany Applu sledovat velkolepou tiskovou konferenci, kde byly představeny nové iPhony a chytré hodinky Watch, může si ji teď ze záznamu pustit na YouTube.

Apple bez velkých okolků na mediální akci v Cupertinu, kam pozval tisíce novinářů z celého světa, ukázal nové iPhony. Menší s pořadovým číslem šest a druhý větší, který se jmenuje iPhone 6 Plus. Obě novinky mají větší displej než aktuálně nabízený model 5S. Jsou také výkonnější a pořizují kvalitnější fotografie.

Dalším hřebem večera byl okamžik, kdy vůbec poprvé od smrti Steva Jobse zazněla legendární věta „One more thing“ a poté následovalo představení chytrých hodinek Watch. Jejich dostupnost je ale plánována až na začátek roku 2015, cena přitom bude na americkém trhu startovat na 350 dolarech.

Nové iPhony se na vybraných trzích začnou prodávat už 19. září. Datum prodeje pro Českou republiku ještě stanoven nebyl.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře