Středa, 12 června, 2024
DomůNovinkyApple představí iPad mini už 23. října v San Jose

Apple představí iPad mini už 23. října v San Jose [oficiálně]

Americká technologická firma Apple rozeslala vybraným médiím pozvánku na prezentační akci, na které představí své nové produkty. K představení iPadu mini, o kterém se v posledních měsících živě spekulovalo, dojde příští úterý, 23. října v 19 hodin našeho času.

Text v pozvánce naznačuje, že Apple představí více novinek. Dalším produktem patrně bude třináctipalcový MacBook Pro s Retina displejem. Možná dojde i k odhalení nové generace stolních počítačů iMac.

Nejlevnější varianta iPadu mini s 8GB pamětí by mohla stát zhruba 6300 korun, naznačily to informace prodejního systému jednoho z německých e-shopů. Do prodeje by se mělo dostat šestnáct variant sedmipalcového tabletu.

Na rozdíl od minulé akce, která se uskutečnila v Centru umění Yerba Buena, tisková konference proběhne v Kalifornském divadle v San Jose.

Analytik společnosti Topeka Capital Markets, Brian White, se domnívá, že Apple by mohl prodat ve 4. čtvrtletí pět až sedm milionů jednotek nového tabletu. Podle Amita Daryananiho z RBC Capital Markets by mohl najít cestu ke koncovým zákazníkům dokonce osm milionů iPadů mini.

iPad

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře