Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyApple právě oznámil datum představení iPhonu 7!

Apple právě oznámil datum představení iPhonu 7!

Nejistota fanoušků značky Apple je konečně u konce. Bylo totiž potvrzeno datum konání očekávané tiskové konference, během které bude odhalen přinejmenším nový iPhone ve dvou variantách.

Apple novináře opět láká zajímavou pozvánkou, ze které lze něco málo vyčíst. V tomto případě můžeme vidět různě zbarvené kruhy. Podtitulek pak zní: „See you on the 7th.“ (Uvidíme se sedmého). Nových telefonů se tedy dočkáme ve středu 7. září. Tisková konference se tentokrát bude konat v Bill Graham Civic Auditorium a kromě iPhonů sedmé generace pro nás americký výrobce údajně chystá i nástupce chytrých hodinek Watch.

Co se týče změn a vylepšení, tak se všeobecně předpokládá, že nové iPhony přijdou o sluchátkový jack, který zastoupí pouze standardní lightning port s redukcí. Displeje nejnovějších modelů by měly dostat vyšší rozlišení a výrazně si polepší i fotoaparát. V případě Apple Watch 2 se údajně zase můžeme těšit na větší baterii, GPS modul, barometr a další senzorické funkce.

59as

Zdroj: The Verge

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře