Pátek, 19 dubna, 2024
DomůNovinkyApple píše uživatelům, aby aktualizovali na iOS 8

Apple píše uživatelům, aby aktualizovali na iOS 8

Apple není spokojený s tím, kolik uživatelů zatím přešlo na iOS 8 a tak se rozhodl, že všem, kteří se aktualizaci vyhýbají, pošle e-mail. V něm informuje o novinkách nového systému, stejně jako detailně popisuje, jak ho do přístrojů nahrát.

Americký výrobce vydal iOS 8 letos v září. Uživatelé ho však po počátečních problémech přijali spíše vlažně. Zatímco iOS 7 po dvanácti dnech od vydání běžel na 69,7 % zařízení, tak iOS 8 si podle údajů společnosti Mixpanel do dnešního dne do svých přístrojů nahrálo jen necelých 52 % uživatelů.

Applu se to samozřejmě nelíbí a pro něj neradostnou situaci se snaží změnit. V e-mailu, který uživatelům rozeslal, informuje mimo jiné i o výhodách updatu přes počítačový program iTunes.

iOS 8 při aktualizaci metodou OTA vyžaduje totiž více než 4 GB volné uživatelské paměti. Pro některé majitele zařízení jen s 16 GB to znamená velký problém. Tito lidé proto raději zůstali u iOS 7.

158

Zdroj: MacRumors

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře