Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyApple oznámil, kdy dojde k představení nových iPhonů

Apple oznámil, kdy dojde k představení nových iPhonů

Už dlouho se proslýchá, že k představení nových iPhonů by mělo dojít už na začátku příštího měsíce, konkrétně 9. září. Oficiální pozvánka, kterou společnost Apple rozposlala médiím, toto datum potvrdila. 

Prezentace nových zařízení od Applu se bude konat v Bill Graham Civic Auditorium v San Franciscu a začne přesně 9. září v 10:00 místního času.

Hlavním bodem prezentace by měla být dvojice smartphonů iPhone 6s a iPhone 6s Plus. jejichž hlavním lákadlem bude displej Force Touch. Vyloučená není ani prezentace dalších technologických novinek, například nové verze iPadu, nicméně o těchto možných zařízeních není známo vůbec nic.

Předobjednávky nově představených zařízení by pak mohly začít hned o dva dny později, tedy 11. září. Do ostrého prodeje by se pak novinky mohly dostat už 18. září, samozřejmě pouze na vybraných místech, především v USA. Do zbytku světa by se pak iPhony mohly dostat 25. září, ovšem i tato informace není stále potvrzená. Vše se vyjasní až na oficiální prezentaci. Jak se na ní těšíte?

prezentace-apple

Zdroj GSM Arena

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

2 KOMENTÁŘE

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře