Sobota, 11 května, 2024
DomůNovinkyApple možná připravuje iPad 4 s monstrózní 128GB pamětí

Apple možná připravuje iPad 4 s monstrózní 128GB pamětí

Podle informací obsažených ve zdrojovém kódu páté betaverze operačního systému iOS 6.1 by společnost Apple mohla začít prodávat iPad 4 vybavený 128 gigabajty úložného prostoru, tj. dvojnásobkem současného maxima. Mělo by se jednat o prémiový model,  který doplní 16GB, 32GB a 64GB verze.

Apple nakonec možná přeci jen vyslyší nejnáročnější uživatele, kteří po tabletu s nakousnutým jablíčkem ve znaku a maximální kapacitou dlouhodobě volají. Po designové stránce má být nový tablet identický s již dosud prodávanými variantami.

Jak už z minulosti víme, Apple své přístroje, stejně jako ostatní výrobci, označuje SKU kódy. P101 a P103 značí WiFi a WiFi + 3G verze. Kapacitu použité interní paměti označují slova GOOD, BETTER a BEST (16/32 GB a 64 GB). ?A? značí černou a ?B? bílou variantu.

Na obrázku níže však lze vidět nové slůvko ULTIMATE, které už z podstaty znamená více než BEST, což příchod nového modelu potvrzuje.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře