Úterý, 16 dubna, 2024
DomůNovinkyApple má zpoždění s vývojem iOS 7. Na pomoc povolal inženýry pracující...

Apple má zpoždění s vývojem iOS 7. Na pomoc povolal inženýry pracující na OS X

Vývoj iOS 7 má zpoždění a inženýři byli staženi z vývoje operačního systému OS X 10.9, aby na něm pracovali. Překvapivá informace pochází z jednoho vlákna populárního serveru Branch, kde se v noci na dnešek uskutečnila zajímavá diskuse mezi několika známými novináři, kteří se zabývají produkty Applu.

O novinkách cupertinské společnosti diskutovali Rene Ritchie, John Gruber, MG Siegler a Matthew Panzarino. Přestože zpočátku se řeč vedla hlavně o tom, kdy dojde k uvedení nových produktů, později se svedla i na novou generaci operačního systému iOS.

Gruber napsal: „Z toho, co jsem slyšel: Vývoj iOS 7 je pozadu a inženýři byli staženi z vývoje OS X 10.9, aby na něm pracovali.“

Později ještě dodal: „Co se týče Iva: Říká se, že vývojáři, kteří testují novou verzi systému mají na displejích svých iPhonů všechny možné druhy polarizačních filtrů, aby pozorovatelé nemohli vidět výraznou revizi uživatelského rozhraní?.“

I když se diskutuje o tom, že iOS 7 přinese čistší – více industriální- design, změny asi zase nebudou tak výrazné. Stažení inženýrů pracujících na operačním systému OS X, aby pomáhali s vývojem iOS, pak není žádnou novinkou. Apple podobnou věc udělal už v roce 2007, v době před uvedením prvního jablečného telefonu na trh.

Zdroj: 1 2

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře