Pátek, 19 dubna, 2024
DomůNovinkyApple má velký problém, nový iPad se přehřívá

Apple má velký problém, nový iPad se přehřívá

Nový iPad, který Apple uvedl na trh minulý týden, se podle všeho nadměrně zahřívá, potvrzují to uživatelé i specializované testy některých technologických magazínů. Informuje o tom zahraniční server The Verge.

Nejteplejší místo se nachází v levém spodním rohu na zadní straně při postavení zařízení na výšku, kde je umístěna  logická deska s SoC řešením A5X a čtyřjádrovou jednotkou.

Podle některých uživatelů se iPad zahřívá při hraní náročných 3D her a při surfování po webu, hlavně přes LTE. Zda za to může skutečně nový čip zatím nebylo potvrzeno.

Na množící se stížnosti uživatelů dnes Apple reagoval následujícím prohlášením: ?Nový iPad přináší úžasný Retina displej, A5X čip, podporu 4G LTE a navíc 10 hodin provozu na baterie. To vše při provozu i v našich tepelných specifikacích. Pokud mají zákazníci nějaké obavy, měli by se obrátit na AppleCare?.

Pokud již nový iPad vlastníte a jste svědky jeho nadměrného zahřívání, obraťte se přímo na technické oddělení Applu nebo požádejte o reklamaci přístroje.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře