Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyApple má problém s iPady Pro. Při plném nabití zamrzají

Apple má problém s iPady Pro. Při plném nabití zamrzají

Majitelé nového iPadu Pro trápí nepříjemné problémy. Jak se totiž ukázalo, tablet má tendenci zamrznout ve chvíli, kdy zůstane připojený k nabíječce poté, co je baterie dobita na 100 %. Opět zprovoznit ho je možné pouze tak, že jej uživatel manuálně restartuje (podržením obou tlačítek na dobu 10 sekund).

Tento postup na svém webu doporučuje i samotný Apple, který existenci problému přiznal a zároveň také uvedl, že už na opravě pracuje. To znamená, že chyba je softwarového charakteru a nejedná se tedy o hardwarovou záležitost, jak se spekulovalo.

V jakém časovém horizontu by mohl být problém vyřešen, ale americký výrobce neuvedl. Nyní záleží pouze na tom, jak rychle přichystá novou aktualizaci operačního systému iOS.

59

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

  1. To neznamená, že chyba není hardwarového rázu. Stačí přece opravit firmware, aby dobíjel řekněme třeba na 90 % (a samozřejmě to nově zobrazoval jako 100 %).

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře