Apple má problém s iPady Pro. Při plném nabití zamrzají


Apple má problém s iPady Pro. Při plném nabití zamrzají

Majitelé nového iPadu Pro trápí nepříjemné problémy. Jak se totiž ukázalo, tablet má tendenci zamrznout ve chvíli, kdy zůstane připojený k nabíječce poté, co je baterie dobita na 100 %. Opět zprovoznit ho je možné pouze tak, že jej uživatel manuálně restartuje (podržením obou tlačítek na dobu 10 sekund).

Tento postup na svém webu doporučuje i samotný Apple, který existenci problému přiznal a zároveň také uvedl, že už na opravě pracuje. To znamená, že chyba je softwarového charakteru a nejedná se tedy o hardwarovou záležitost, jak se spekulovalo.

V jakém časovém horizontu by mohl být problém vyřešen, ale americký výrobce neuvedl. Nyní záleží pouze na tom, jak rychle přichystá novou aktualizaci operačního systému iOS.

59

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0 0
The following two tabs change content below.
Mirek Kočí

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Diskuze: Apple má problém s iPady Pro. Při plném nabití zamrzají


  1. Mirek_

    To neznamená, že chyba není hardwarového rázu. Stačí přece opravit firmware, aby dobíjel řekněme třeba na 90 % (a samozřejmě to nově zobrazoval jako 100 %).Pocket
0Shares
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.