Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyAppBlock: Dejte stopku rušivým aplikacím

AppBlock: Dejte stopku rušivým aplikacím

Prokrastinace je úhlavní nepřítel naší produktivity, ať už potřebujeme napsat úkoly do školy, nebo se věnovat práci. Pokud i vás prokrastinace trápí, věnujte pozornost této aplikaci.

AppBlock vám umožní zajistit si klid na práci, aniž byste mobil museli odkládat do vedlejší místnosti. Je to velmi jednoduché.

V AppBlock si nastavíte, které aplikace používat můžete a které nikoliv. Výběr zakázaných aplikací doplníte výběrem dnů a hodin, v nichž si nepřejete být rušeni, přičemž si samozřejmě můžete dělat různé seznamy pro různé události (například striktně omezený seznam pro chvíle učení, o něco méně omezený seznam pro chvíle, kdy jste ve škole atd.).

Jakmile budete mít všechno nastavené, AppBlock se už postará o zbytek – nedovolí například Facebooku, aby vás rušil upozorněním na zprávu, ale zároveň i vám, abyste jeho aplikaci otevírali. Jelikož je AppBlock dílem českých vývojářů, nabízí také češtinu. Aplikace je k dispozici zdarma a to pro zařízení s Androidem.

[appbox googleplay cz.mobilesoft.appblock]

appblockappblock2

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře