Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyS aplikací The Lenz uvidíte kapelu Gorilazz všude

S aplikací The Lenz uvidíte kapelu Gorilazz všude

Deutsche Telekom, majitel českého T-Mobilu, přichází v rámci programu Telekom Electronic Beats s mobilní aplikací Thr Lenz využívající rozšířenou realitu. Díky ní se dostanete nejen ke Gorillaz domů, ale můžete si také přehrát jejich klipy a vzkazy, nebo prohlédnout záběry z utajovaného koncertu v Londýně.

„Aplikace Lenz je skvělým příkladem toho, jak lze využít možnosti propojených mobilních technologií ke zpřístupnění úplně nové dimenze v hudbě,“ uvedl Wolfgang Kampbartold, ředitel mezinárodní marketingové komunikace ve společnosti Deutsche Telekom, a dodal: „Inovativní nové aplikace s rozšířenou realitou, jako je Lenz, nám umožňují prolnout jednu dimenzi s druhou a vytvořit tak něco úplně nového, co tu dosud nebylo, a fanouškům tak zprostředkovat dříve nepředstavitelnou hloubku zážitku.“

Stačí aplikaci spustit a fotoaparát smartphonu namířit na jakoukoliv magentovou (purpurovou) plochu a ta rázem ožije. Skvělou zprávou je, že během následujících týdnů bude fanouškům britské hudební skupiny Gorillaz zpřístupňován další a další obsah.

Aplikace The Lenz je zdarma dostupná pro operační systém Android a iOS.

[appbox googleplay com.telekom.electronicbeats]

[appbox appstore id1215808465]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře