Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyS aplikací iRadar CZ rychle zjistíte, odkud se žene déšť

S aplikací iRadar CZ rychle zjistíte, odkud se žene déšť

Rádi byste sledovali aktuální radarová, blesková a meteorologická data na vašem iPhonu, iPodu Touch nebo iPadu zdarma? Stáhněte si aplikaci iRadar CZ, s níž se šance, že zmoknete, radikálně snižují.

Populární aplikace (dříve známá pod názvem Meteoradar CZ) před nedávnem prošla novou aktualizací: vývojáři tentokrát doplnili multijazykovou podporu (CZ, EN), opravili drobné chyby kolem push notifikací a eliminovali také několik chyb, které některým uživatelům způsobovaly pád aplikace.

iRadar CZ je užitečná a komplexní aplikace, který obsahuje velké množství nastavení, jako je změna jasu mapy, průhlednosti radarových a bleskových snímků, předpověď pohybu radarové oblačnosti, přesná lokalizace pomocí GPS pro určení přesné polohy, nastavení počtu stahovaných snímků a mnohé další funkce.

Radarová data použitá v této aplikaci zobrazují pole maximalních radiolokačních odrazivostí sloučených z radarů Brdy-Praha a Skalky. Nejsou-li data z některého radaru dostupná, je neviditelná oblast vyznačena šedou barvou.

[appbox appstore id471356535]

IMG_0964

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

  1. Ta appka na Iphone je už kdo ví jak dlouho, ale na adroid nic… no meteor tu funkci celkem dobře splňuje

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře