S aplikací iRadar CZ rychle zjistíte, odkud se žene déšť


S aplikací iRadar CZ rychle zjistíte, odkud se žene déšť

Rádi byste sledovali aktuální radarová, blesková a meteorologická data na vašem iPhonu, iPodu Touch nebo iPadu zdarma? Stáhněte si aplikaci iRadar CZ, s níž se šance, že zmoknete, radikálně snižují.

Populární aplikace (dříve známá pod názvem Meteoradar CZ) před nedávnem prošla novou aktualizací: vývojáři tentokrát doplnili multijazykovou podporu (CZ, EN), opravili drobné chyby kolem push notifikací a eliminovali také několik chyb, které některým uživatelům způsobovaly pád aplikace.

iRadar CZ je užitečná a komplexní aplikace, který obsahuje velké množství nastavení, jako je změna jasu mapy, průhlednosti radarových a bleskových snímků, předpověď pohybu radarové oblačnosti, přesná lokalizace pomocí GPS pro určení přesné polohy, nastavení počtu stahovaných snímků a mnohé další funkce.

Radarová data použitá v této aplikaci zobrazují pole maximalních radiolokačních odrazivostí sloučených z radarů Brdy-Praha a Skalky. Nejsou-li data z některého radaru dostupná, je neviditelná oblast vyznačena šedou barvou.

The app was not found in the store. 🙁

IMG_0964

The following two tabs change content below.
Mirek Kočí

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Diskuze: S aplikací iRadar CZ rychle zjistíte, odkud se žene déšť


  1. Johny

    Ta appka na Iphone je už kdo ví jak dlouho, ale na adroid nic… no meteor tu funkci celkem dobře splňujePocket
0Shares
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.