Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyAplikace YouTube pro Android získává funkci přetáčení videí

Aplikace YouTube pro Android získává funkci přetáčení videí

Společně s novou aktualizací YouTube aplikace pro Android jsme se dočkali docela zajímavých novinek. Vedle kosmetických úprav, které poslouží k větší přehlednosti, se jedná především o možnost přetáčení.

Kosmetické úpravy mají za následek jednotnější a celkově kompaktnější vzhled, což je sice velmi příjemné, ale na zadek se z toho neposadíme. Používání aplikace probíhá stále stejně, tedy až na další zajímavou věc – možnost přetáčení videí.

Namísto přehmatávání téměř naslepo budeme s videem moci pohybovat vzad i vpřed za pomoci tlačítek rewind a fast forward, které známe z video, CD, DVD a BlueRay přehrávačů. To povede k lepšímu uživatelskému zážitku a to zvlášť na menších zařízeních, kde byla manipulace kvůli malému displeji velmi nepohodlná.

Funkce přetáčení bohužel zatím není dostupná pro všechny uživatele. Obsahuje ji kód aplikace, takže závisí už jen na Googlu, kdy ji zprovozní i vám. Doufejme, že se tak stane co nevidět.

Pokud aktualizaci ještě nemáte, můžete si ji stáhnout z obchodu Google Play Store a nebo přímo přes link níže (k dispozici jsou tři verze lišící se podle procesoru a verze Androidu):

YouTube 10.43.58 – Android 4.0.3 – 5.1

YouTube 10.43.58 – Android 6.0 – 32bit

YouTube 10.43.58 – Android 6.0 – 64bit

https://www.youtube.com/watch?v=Rp_giaWEKmw

Zdroj: Android Police

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře