Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyAplikace Sygic Travel VR vám umožní cestovat ve virtuální realitě

Aplikace Sygic Travel VR vám umožní cestovat ve virtuální realitě

Slovenská společnost Sygic představila aplikaci pro cestování ve virtuální realitě Sygic Travel VR. Cestovatelé si díky ní mohou virtuálně projít vybrané město, navštívit zajímavé památky a zjistit tak, zda se chtějí do destinace vypravit i ve skutečnosti.

VR aplikace obsahuje 360° videa a fotky z nejpopulárnějších turistických míst. Můžete se v ní projít pod noční Eiffelovkou nebo se podívat do středověkých belgických měst. Další tisíce videí budou vývojáři postupně přidávat během tohoto roku. Pro natáčení 360° obsahu Sygic najal profesionálního cestovatele Michala Gálika, který natočil už tři dokumentární filmy upozorňující na ekologické problémy.

Jakmile se cestovatel rozhodne, kam chce jet, může si v aplikaci označit zajímavá místa a v plánovači výletů pro Android si z nich pak následně během pár minut vytvořit svého osobního cestovního průvodce.

Sygic Travel VR 2 Sygic Travel VR 1

Aplikace bude dostupná pro Samsung Gear VR v Oculus Store. Vybraní uživatelé si ji mohou stáhnout s předstihem pomocí tohoto kódu. Jak videa v aplikaci vypadají, můžete vidět níže:

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře