Čtvrtek, 11 dubna, 2024
DomůNovinkyAplikace Sygic GPS Navigace a Mapy najde místo k parkování

Aplikace Sygic GPS Navigace a Mapy najde místo k parkování

Společnost Sygic uvedla novou verzi aplikace Sygic GPS Navigace a Mapy. Největší novinkou je integrace služby Parkopedia, která uživatelům pomůže vyhledat místo k zaparkování přímo z jejich chytrého telefonu.

Podle nedávného průzkumu více než 80 % řidičů po celém světě označuje za největší problém kapacitu parkovacích míst. Téměř polovina jich nechce parkovat dále než 100 metrů od cíle jejich cesty a každý třetí řidič preferuje parkování zdarma. I z tohoto důvodu se Sygic rozhodl, že do své populární navigace integruje službu Parkopedia, která řidičům pomůže najít volné místo k parkování.

„Velice nás těší, že můžeme přidat službu Parkopedia do našeho seznamu partnerů a společně budeme usilovat o bezpečnější a jednodušší řízení, a především také o více zábavy pro stovky milionů majitelů automobilů po celém světě,” řekl Michal Štencl, CEO společnosti Sygic.

Sygic GPS Navigace a Mapy je v současnosti nejčastěji stahovanou navigační aplikací pro chytrá zařízení a automobily na světě. Výrobce uvádí, že ji využívá přes 100 milionů zákazníků a toto číslo stále stoupá.

Mezi uživateli je populární hlavně proto, že uchovává mapová data v zařízení a funguje bezchybně i bez připojení k internetu. Díky tomu šetří datové přenosy a náklady na roaming. Další velkou výhodou je aktualizace map zdarma, která probíhá několikrát ročně.

Aplikace je zdarma pro telefony se systémy iOS, Android a Windows Phone a prémiové funkce si lze dokoupit za 19,99 eur pro celou Evropu nebo za 29,99 eur pro celý svět. Nákupem získají uživatelé doživotní navigaci a mohou stejnou licenci používat, i když si vymění telefon.

[appbox googleplay com.sygic.aura]

[appbox appstore id585193266]

[appbox windowsstore 9nblggh16nlv]

iOS_Parking WP_Parking

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře