Čtvrtek, 27 června, 2024
DomůNovinkyAplikace RAM Manager PRO s 85% slevou jen za 25 Kč

Aplikace RAM Manager PRO s 85% slevou jen za 25 Kč [ROOT]

Jak už napovídá název, aplikace umožňuje kompletní správu operační paměti smartphonu. Dokáže zrychlit běh systému a multitasking, ale nechybí ji ani implementovaný cache cleaner nebo speciální režim pro hraní náročných her. RAM Manager Pro je nyní ve slevě za 25 Kč z původních 115 Kč, proto s koupí nezahálejte.

RAM Manager je mezi uživateli androidích smartphonů s rootem velmi populární. Optimalizuje totiž operační paměť a zlepšuje výkonnost. Pokud se vám například nějaké hry kvůli nedostatku RAM sekají, aplikace vám tento problém pomůže vyřešit díky různým profilům.

Aplikace, za kterou stojí mladý český vývojář, je v Google Play dostupná i ve verzi zdarma, zobrazuje však rušivé reklamy a chybí ji také častější aktualizace, některé pokročilé funkce a šikovný widget.

Díky speciální akci si můžete plnou verzi nyní koupit jen za 25 korun. Jak už to tak u slev bývá, ani tato nebude trvat věčně, proto raději ihned zamiřte do obchodu Play.

[appbox googleplay com.smartprojects.RAMOptimization]

1 2 3

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře