Neděle, 23 června, 2024
DomůNovinkyAplikace Qsirch umožňuje okamžité vyhledávání souborů na QNAP NAS

Aplikace Qsirch umožňuje okamžité vyhledávání souborů na QNAP NAS

Ode dneška je dostupná aplikace Qsirch pro mobilní zařízení, která uživatelům umožňuje vyhledávat soubory na více zařízeních QNAP NAS kdykoli a odkudkoli. Po nalezení lze okamžitě zobrazit náhled souborů, stahovat je a sdílet. Uživatelé mohou také snadno vyhledávat offline soubory v dalších aplikacích QNAP pomocí vyhledávání.

Aplikace nabízí rozhraní uzpůsobené chytrým telefonům a umožňuje uživatelům snadno vyhledávat soubory ve více než 6 000 formátech, s použitím více než 30 podmínek vyhledávání. Uživatelé mají po nalezení souborů možnost jejich náhledu, stažení a sdílení. Qsirch podporuje vyhledávání na jednom nebo na více zařízeních NAS současně a také vyhledávání offline souborů v dalších aplikacích QNAP, jako je Qfile, Qphoto, Qmusic a Qvideo (pozn.: offline vyhledávání je k dispozici pouze pro Android).

Mobilní aplikace Qsirch podporuje iOS  9 (nebo novější) a Android 4.4 (nebo novější). Pokud uživatelé chtějí využívat všechny funkce aplikace Qsirch, doporučuje se jim aktualizovat QNAP NAS na QTS 4.2.2 (nebo novější) a nainstalovat Qsirch z QTS App Center.

Dostupnost

Mobilní aplikace Qsirch je nyní k dispozici k bezplatnému stažení na Google Play pro zařízení se systémem Android a v App Store pro přístroje Apple.

[appbox appstore id1234168970]

[appbox googleplay com.qnap.qsirch]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře