Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyAplikace Můj Vodafone slaví páté narozeniny. Dárek dostane každý uživatel

Aplikace Můj Vodafone slaví páté narozeniny. Dárek dostane každý uživatel

V průběhu svého virtuálního života se aplikace naučila push notifikace nebo přijímat přihlášení otiskem prstu a získala si pevné místo v životě svých téměř 300 tisíc uživatelů. Její páté narozeniny Vodafone slaví rozdáváním dat zdarma a soutěžemi o chytré telefony nebo extra kredit za dobití.

Když se aplikace Můj Vodafone v únoru 2012 dostala na displeje chytrých telefonů, nabízela zákazníkům jen základní funkce, jako přehled čerpání jednotek, aktuální útraty, přehled aktivních služeb a náhled poslední faktury. Postupně ale operátor přidal online platby, možnost správy služeb, detail vyúčtování, nebo přihlášení otiskem prstu. Až se podíl plateb v aplikaci Můj Vodafone vyšplhal na 44 % ze všech způsobů placení. Za 5 let své existence si také aplikace dokázala získat ocenění Aplikace roku v letech 2013, 2014 a 2016.

Oslava pátých narozenin se samozřejmě nemuže obejít bez dárků. Opertátor si připravil pro uživatele mnoho dárků a soutěží. Stačí, když uživatelé vstoupí do aplikace a nechají se navést bannery. Každý z nich si vylosuje nějaký dárek, například data až do 2 GB na měsíc a další drobné výhry. Uživatelé navíc mohou soutěžit v pěti kolech o chytré mobilní telefony, například Samsung Galaxy A5 2017, Vodafone Smart ultra 7 nebo o iPhone 7.

V následujících několika týdnech budou soutěžící aplikace informováni SMS zprávou a push notifikací o možné výhře telefonu za korunu. Zároveň každý, kdo si dobije kredit přes platební kartu ve výši alespoň 250 Kč, získá 25 % kreditu navíc zdarma.

Zákazníci, kteří jsou i uživateli aplikace Můj Vodafone, se ale mohou od půlky března těšit ještě na další soutěž. Budou o ní také informováni přímo v aplikaci Můj Vodafone. Nejlepší hráči získají jako výhru data nebo telefony iPhone.

[appbox googleplay com.zentity.vodafone]

[appbox appstore id509838162]

[appbox windowsstore 9nblggh0b1dw]

3 1 2

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře