Středa, 8 května, 2024
DomůNovinkyAplikace Move to iOS pomůže přeběhlíkům z Androidu. Přenese veškerá osobní data

Aplikace Move to iOS pomůže přeběhlíkům z Androidu. Přenese veškerá osobní data

Na včerejší tiskové konferenci v Moscone Center americká společnost Apple představila také aplikaci s názvem Move to iOS, která slouží k ulehčení přechodu z Androidu na iOS.

Celé to funguje jednoduše: Uživatel si musí aplikaci nainstalovat na svůj telefon s Androidem a rovněž na nový iPhone, do kterého plánuje data přenést. Přenos informací mezi zařízeními je realizován bezdrátově, tedy telefony nemusíte propojovat kabely.

Move to iOS umí přenést kontakty, historii zpráv, fotky a videa, webové záložky, mailové účty, kalendáře, tapety a hudbu a knihy (Bez DRM ochrany). Aplikace pomůže i s iOS verzemi bezplatných aplikací, jako jsou například Facebook a Twitter, které automaticky stáhne z App Store. V případě placených aplikací, které jste používali na Androidu, nedojde samozřejmě k jejich stažení, ale naleznete je alespoň v seznamu přání (Nabídka vpravo nahoře) v App Store.

Datum vydání aplikace Move to iOS zatím nebyl upřesněn. Pravděpodobně se dočkáme ještě před oficiálním zpřístupněním finální verze nového iOS 9.

move

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře