Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyAplikace Meter od Googlu zobrazuje informace o smartphonu trochu jinak

Aplikace Meter od Googlu zobrazuje informace o smartphonu trochu jinak

Jihokorejská společnost Google je známá tím, že se nebojí experimentovat. Dokazuje to i nová experimentální aplikace Meter, kterou vydalo přidružené vývojářské studio Google Creative Lab. 

Experimentální aplikace Meter je minimalistický nástroj pro zobrazování celkem běžných informací o vašem smartphonu včetně stavu vaší baterie, počtu notifikací z různých aplikací, sílu vašeho připojení k Wi-Fi a další. Klasická aplikace by tyto údaje seřadila do přehledných seznamů nebo tabulek, Meter je ovšem zobrazí interaktivním způsobem přímo na obrazovce vašeho zařízení, díky čemuž získáte informace okamžitě a navíc v uměleckém podání.

Vedle aplikace Meter pak informace samozřejmě najdete i v notifikační liště, to kdyby se vám náhodou postesklo po nudných, avšak přesněji vypovídajících číslech.

Aplikace Meter je ze zřejmých důvodů k dispozici pouze pro platformu Android, z Google Play Storu si ji můžete stáhnout zdarma.

[appbox googleplay com.androidexperiments.meter]

Zdroj: Phone Arena

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

1 komentář

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře