Pondělí, 10 června, 2024
DomůNovinkyAplikace Mapy.cz vás nikdy a nikde nenechá na holičkách

Aplikace Mapy.cz vás nikdy a nikde nenechá na holičkách

Chcete najít nejbližší restauraci, kino nebo bankomat? S aplikací Mapy.cz to bude hračka. Jediné, co pro to musíte udělat, je stáhnout a nainstalovat si ji do vašeho okenatého miláčka.

Plnohodnotné mapy, které znáte z webové stránky www.mapy.cz, budete mít od nynějška kdykoli k dispozici jednoduše i ve vašem mobilním telefonu.

Vybírat můžete z několika mapových vrstev – základní, letecké, turistické nebo historické. Kromě klasického zobrazování map jsou součástí aplikace i další vychytávky, které byste měli určitě vyzkoušet, např. si můžete nechat zobrazit průjezdnost dopravy v Praze, seznam nejbližších bankomatů, čerpacích stanic, úřadů a institucí nebo zajímavých míst.

Aplikace pro hledání informací využívá databázi více jak 540 000 firem a institucí z České republiky. Seznam navíc do aktuální verze přidal i funkci plánování cesty pro auta a kola.

Seznam změn ve verzi 1.2:

  • plánovač trasy s možností plánovat na kole i autem.
  • funkce navigace (při sledování polohy odpočítává aplikace vzdálenost do změny směru)
  • našeptávač pro vyhledávání i pro start/cíl v plánování
  • ukládání do kontaktů
  • mnoho drobných vylepšení

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/Mapy/“/]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře