Pondělí, 10 června, 2024
DomůNovinkyAplikace Instand vám pomůže vytvořit originální videa

Aplikace Instand vám pomůže vytvořit originální videa

Natočit video dokáže každý, s natočením zajímavého videa už je to horší. Potřebujete zajímavý námět a k tomu třeba i nějaké ty zajímavé úpravy. Samozřejmě s tím prvním vám Instand nepomůže, nicméně s tím druhým si poradí hravě. 

Aplikace Instand, respektive její tvůrce Jakub Jezný ze Zlína s ní letos v únoru vyhrál osmnácté kolo AppParade. Kvalita je tedy víceméně zaručena, takže se pojďme podívat na to, co Instand dovede.

Podle Jakuba Jezného je Instand svým zaměřením hodně podobný editoru fotografií na Instagramu. S tím rozdílem, že Instand vám umožní editování HD videí. Oproti Instagramu je potom tento editor o něco střídmější, nezahlcuje vás kýčovitými filtry a nevkusnými nesmysly. Instand nabízí jen 15 základních filtrů, každý je ovšem jiný a dostatečně zajímavý.

Příjemné je, že všechny změny v Instandu můžete sledovat v jakémsi módu předtím a potom, kdy na jedné straně vidíte původní video a na druhé video s filtrem. Tyto strany přitom posuvníkem můžete zmenšovat a zvětšovat tak, jak se vám zlíbí. Jednoduché ovládání je vůbec hlavní předností Instandu. Aplikace umí automaticky nalézt videa ve vašem telefonu a jednoduše je i uloží, díky čemuž je prakticky okamžitě můžete sdílet se svými přáteli.

Aplikace Instand je k dispozici pro platformu iOS. Z Apple App Storu si ji můžete stáhnout za 1,99 €.

[appbox appstore 1023299925]

instand

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře