Sobota, 8 června, 2024
DomůNovinkyAplikace Dumpster vám umožní nainstalovat koš do mobilu s Androidem

Aplikace Dumpster vám umožní nainstalovat koš do mobilu s Androidem

Smartphony jsou sice báječné, ale i přesto jim citelně chybí jedna věc. Jedná se o klasický koš, nebo chcete-li Recycle Bin, který znáte z pracovní plochy vašeho počítače. Pokud i vám tato vymoženost v mobilu s Androidem chybí, poradíme vám, jak si ji opatřit!

Koš působí jako nárazová zóna pro zapomnětlivé a roztěkané lidi. Do tohoto koše v podstatě vyhodíte všechny soubory, kterých se aktuálně chcete zbavit. Pokud si ovšem časem vzpomenete, že byste je chtěli zachránit, jednoduše je obnovíte. To samozřejmě jenom za předpokladu, že jste koš předtím „nevysypali“ a tudíž soubory v něm uložené definitivně nevymazali.

Definitivní vymazání souborů je doprovázeno klasickou poznámkou, že vymazání souborů je nevratné, což je doplněno otázkou, zdali tak opravdu chcete učinit. I taková drobnost dokáže člověka s horkou hlavou ubránit před nepříjemnostmi. Můžete mi věřit, tento poznatek mám z vlastních zkušeností.

Pokud se vám koš v mobilu také zdá jako dobrý nápad, můžete si ho nainstalovat i vy. Aplikace k tomu určená se jmenuje Dumpster a z Google Play si ji můžete stáhnout zdarma. Obnovení souborů nikdy nebylo jednodušší!

dumpster

[appbox googleplay com.baloota.dumpster]

Zdroj: Phone Arena

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře