Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyAplikace ČSOB a Era Smartbanking přinášejí vítané novinky

Aplikace ČSOB a Era Smartbanking přinášejí vítané novinky

ČSOB a Era připravily novou verzi své úspěšné mobilní aplikace pro chytré telefony. Klienti mohou díky aktualizaci obsluhovat trvalé příkazy (tzn. zadávat nebo rušit), či vytvářet vzory tuzemských plateb. Došlo také ke zvýšení bezpečnostních opatření proti možným internetovým útokům.

„Ještě v roce 2012 využívali naši klienti mobilní aplikace převážně ke kontrole zůstatku na účtu a v menší míře pak k aktivním transakcím. Chování klientů se však v průběhu posledních měsíců výrazně změnilo a mobil používají ke stejným transakcím, jež dříve ovládali přes internet,“ ujasňuje chování klientů Milan Dolanský, manažer útvaru Digitální produkty a služby ČSOB a Ery.

„I z tohoto důvodu se snažíme aplikaci neustále vylepšovat a zavádět funkce, o které mají klienti zájem, k těm posledním patří možnost vytváření vzorů tuzemských platebních příkazů pro opakované platby, či tvorba i rušení trvalých příkazů,“ doplňuje Milan Dolanský.

Aplikace ČSOB a Era jsou zdarma dostupné pro telefony se systémy iOS, Android a Windows Phone. Stahovat je můžete přes oficiální obchody App Store, Google Play a Windows Store.

[appbox appstore id479852415]

[appbox googleplay cz.csob.smartbanking]

[appbox windowsstore 9nblggh08lqb]

1

[appbox appstore id488750587]

[appbox googleplay cz.csob.smartbanking.era]

[appbox windowsstore 9nblggh08lr5]

screen568x568

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře