Čtvrtek, 11 dubna, 2024
DomůNovinkyAplikace 2GIS poradí, kam vyrazit na Valentýna a kde zaparkovat a nezešílet

Aplikace 2GIS poradí, kam vyrazit na Valentýna a kde zaparkovat a nezešílet

Kytice růží, čokoládové pralinky nebo plyšák jsou klasikou, která neomrzí, ale zároveň moc nenadchne. Zkuste letos překvapit partnera či partnerku něčím neotřelým a využijte tipů aplikace 2GIS, díky které se v Praze neztratíte.

Na Petříně už byl na Valentýna asi každý Pražan, zkuste tedy letos něco originálnějšího – například výlet k Čertovce nebo navštivte nejužší uličku v Praze, kterou projde vždy jen jeden člověk, a proto je řízena semafory. Najdete ji na Malé Straně, v blízkosti Karlova mostu. Symbolickým cílem valentýnského výletu může být i Vyšehrad, kde jsou v relikviáři uloženy ostatky svatého Valentýna.

S aplikací 2GIS nejen že se na dané místo bez problémů odnavigujete, ale navíc si také můžete dopředu naplánovat, kde zaparkujete svůj vůz – najít volné místo v přeplněném centru často nebývá jednoduché.

Aplikaci pro smartphony a tablety 2GIS si zdarma stáhnete přes App Store, Google Play, BlackBerry World a Windows Phone Store. Po uložení do zařízení jsou všechny funkce dostupné i bez připojení k internetu. Informační systém s mapami 2GIS můžete používat i na svém počítači skrze stránky www.2gis.cz.

Bez názvu

[appbox appstore id481627348]

[appbox googleplay ru.dublgis.dgismobile]

[appbox windowsstore 9nblggh2rfsd]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře