AOC je partnerem herních akcí Red Bull Guardians a Red Bull Kumite


AOC je partnerem herních akcí Red Bull Guardians a Red Bull Kumite

AOC navázalo spolupráci se dvěma špičkovými esport eventy vytvořenými nikým jiným než Red Bullem. Red Bull Guardians a Red Bull Kumite jsou naplánovány na 19. a 20. října, potažmo 11. listopadu. Red Bull Gauardians je upravený Dota 2 turnaj, který proběhne v Londýně a uvidíme v něm pouze čtyři vedoucí teamy soupeřit mezi sebou s dodatečným draftem, kde si budou moci vybrat tři hrdiny jako zástupce. Druhá akce, Red Bull Kumite, bude hostit 16 profesionálních hráčů klasické bojovky Street Fighter V v Paříži. Zde se všichni budou moci spolehnout na výkon herního monitoru AGON AG271QX.

Pouze čtyři teamy budou pozvány na turnaj Red Bull Guardian, aby se utkaly v kultovní hře Dota 2. Akce proběhne přímo v Red Bull esport hale v Londýně – známé jako Red Bull Gaming Sphere. Tento turnaj je jiný než klasické Dota zápasy. Umožní totiž hráčům dodatečný draft hrdinů, ban stage a možnost v průběhu hry měnit své hrdiny. Každý nový hrdina navíc získá stejné věci a zkušenosti jako vyměněný hrdina.

Red Bull Kumite, který proběhne 11. listopadu, se uskuteční v Salle Wagram auditóriu v Paříži a uvítá 14 nejprestižnějších hráčů Street Fighter V z celého světa. Zbylá dvě místa si může vybojovat někdo z 256 hráčů, kteří se o ně utkají 10. listopadu v rámci Last Chance kvalifikace.

„Jsme velice nadšeni z partnerství s akcemi Red Bull Guardians a Red Bull Kumite. Díváme se na ně, jako na fantastickou příležitost předvést šíři našeho portfolia herních monitorů. Účastí na obou eventech dokazujeme, že z nabídky herních monitorů AOC si skutečně vybere každý. Stejně jak to vidíme u AGON AG241QG a AGON AG271QX použitých při hrách Dota 2, respektive Street Fighter. Přítomnost AOC na takovýchto akcích je jasným signálem hráčské komunitě, že AOC investuje do toho, co milují, a pomáhá těmto akcím vznikat. Není lepší cesty, jak ukázat, že AOC Gaming tady bude ještě dlouho.“

The following two tabs change content below.
Mirek Kočí

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Comments are closed.Pocket
0Shares
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.