Středa, 17 dubna, 2024
DomůNovinkyAnonymous vyhlásili Donaldu Trumpovi válku. „Bude litovat“

Anonymous vyhlásili Donaldu Trumpovi válku. „Bude litovat“

Nedlouho po inauguraci nového amerického prezidenta vyzvalo hackerské hnutí Anonymous na Twitteru všechny své příznivce, aby mu pomohlo s „útokem“ na Donalda Trumpa. Toho totiž považuje za velkou hrozbu.

Anonoymous nástupce Baracka Obamy obviňují nejen z vazeb na Rusko, ale také ze spojení s lidmi, kteří obchodují s dětmi a perou špinavé peníze. Účet proto vyzval své sledující na Twitteru, aby ho „dostali“. „Tohle už nejsou 80. léta, informace se nemohou vytratit, všechny jsou tam venku”, uvedl zástupce Anonymous a dodal: „Budete další 4 roky litovat.“

Členové a příznivci nechvalně známého sdružení na Trumpa útočili už během prezidentské kampaně, kdy pod hlavičkou #OpTrump vedli proti úspěšnému republikánskému kandidátovi řadu hackerských útoků na webové stránky jeho firem a dalších účtů. Na internet tehdy uniklo telefonní číslo i číslo sociálního zabezpečení Donalda J. Trumpa.

84

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře