Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyAnomaly Korea, Anomaly 2, Little Inferno a Breach & Clear ve slevě...

Anomaly Korea, Anomaly 2, Little Inferno a Breach & Clear ve slevě za pakatel!

Zajímavé letní výprodeje her pokračují. Nyní můžete ve slevě (a nebo zcela zdarma) pořídit skvělé AAA hry i zajímavé indie projekty.

Zdaleka nejzajímavější je sleva na převrácené tower-defense strategie Anomaly Korea, Anomaly Warzone Earth HD a Anomaly 2 od 11 bit studios. Tyto hry nevynikají jen překrásným grafickým zpracováním a naprosto chytlavými a vyváženými herními principy, ale také tunou obsahu, jenž vás zabaví na mnoho dlouhých hodin.

Hry Anomaly Korea, Anomaly Warzone Earth HD a Anomaly 2 jsou zlevněné pro majitele Androidů a to z 3,99 dolarů na 0,99 dolarů v případě prvních dvou her a ze 4,99 dolarů na 1,99 dolarů v případě Anomaly 2. Celou sbírku Anomaly her tak můžete pořídit za původní cenu jen jedné z nich.

[appbox googleplay com.elevenbitstudios.AnomalyKorea]

[appbox googleplay com.elevenbitstudios.AnomalyWarzoneEarthHD]

[appbox googleplay com.elevenbitstudios.anomaly2game]

Další pozornost si zasluhuje sleva experimentální inde hry Little Inferno. O této hře vám nebudeme prozrazovat více, jelikož bychom vám zkazili herní zážitek, ale přidáme jen cenu. Ta se z původních 2,99 dolarů smrskla na necelý dolar a to na Androidu i iOS.

[appbox googleplay com.littleinferno.google]

[appbox appstore 590250573]

Nakonec jsme si nechali komplexní taktickou strategii Breach & Clear, v níž vedete jednotku vojáků ve válečném konfliktu a snažíte se s nimi infiltrovat na různá místa. Na Androidu je Breach & Clear zlevněná z 3,99 dolarů na 0,99 dolarů. Na iOS si ji můžete stáhnout zdarma.

[appbox googleplay com.gun.bnc]

[appbox appstore 655749677]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře