Středa, 15 května, 2024
DomůNovinkyAnomaly Defenders: Zabraňte vyhlazení mimozemské rasy!

Anomaly Defenders: Zabraňte vyhlazení mimozemské rasy!

Hra se odehrává po událostech předchozích dílů Anomaly, když se lidé soustřeďují na poslední útok proti mimozemšťanům. Tentokrát však hráči stojí na straně monster z vesmíru, která se brání před zrádným lidským pokolením.

Lidé totiž přešli do mohutné ofenzívy a emzáci dostávají pořádnou nakládačku.

Anomaly Defenders se vrací k původnímu konceptu, takže ve hře budete stavět věže a snažit se ubránit nájezdům útočníků tak dlouho, dokud nebudou všichni z dané mapy evakuování. Postupným hraním si můžete odemknout až osm věží, které mají různé speciální schopnosti a lze je dále vylepšovat.

Vývojáři z 11 Bit Studios si dali – jak je u nich dobrým zvykem, znovu pořádně záležet na vizuálním provedení. Grafika je detailní a pěkně barevná, animace plynulé, Anomaly Defenders zkrátka nechybí vůbec nic. Bránit emzácký svět před vetřelci z modré planety budete ve 24 krásně zpracovaných levelech.

Pořizovací cena hry je trochu vyšší (100 korun), ale furt lepší, než aby byla zadarmo a v ní otravné mikrotransakce.

[appbox appstore id894624394]

[appbox googleplay com.elevenbitstudios.anomalydefenders]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře