Sobota, 11 května, 2024
DomůNovinkyAngry Gran 2: některé hry prostě nedávají žádný smysl

Angry Gran 2: některé hry prostě nedávají žádný smysl

Stará babička se znovu pořádně naštvala, zničila několik dopravních značek a rozhodla se, že celé město převrátí vzhůru nohama. Vy jí v tom samozřejmě pomůžete. Se starší dámou budete muset mlátit veškeré lidi, kteří proti vám půjdou. Snažte se nikoho přes vás nepropustit.

Grafická stránka hry je docela povedená ? o animacích se to ale bohužel již říci nedá. Ovládání snad ani lehčí být nemůže. Váš charakter jde v levé části obrazovky. Z té pravé proti vám chodí různí lidé, například malý italský klempíř, sexbomba nebo medvěd.

?Je to opravdu zábavná hra? já se při hraní prostě nemůžu přestat smát,? napsal na Google Play uživatel s přezdívkou Dany.

Za získané peníze si časem můžete koupit lepší zbraň (například kýtu šunky nebo kytaru, s níž půjde mlácení nebohých lidiček snáze), nebo extravagantní převlek.

Stahujte:

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/Angry Gran 2/“/]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře